Trwa ładowanie proszę czekać ...

Zalety szybkich płatności internetowych

4 listopada 2017

Dzisiaj realizacja płatności online nie ogranicza się już do zatwierdzenia jej przed ekranem komputera. Na rynku e-commerce pojawiają się kolejne innowacje w dziedzinie płatności, które pozwalają na jeszcze wygodniejsze i bardziej elastyczne dokonanie transakcji. System płatności online jak Dotpay oferuje swoim klientom szybkie, bezpieczne i pewne płatności ze wszystkich możliwych urządzeń mobilnych. W ten sposób bramka płatności jest responsywna, co sprawia, że jest bardzo wygodna w obsłudze dla użytkownika. E-konsumenci mogą obecnie korzystać z szybkich płatności internetowych na każdym urządzeniu.

Według badań obecnie najpopularniejszą formą płatności internetowych wśród polskich użytkowników są przelewy elektroniczne. Wynika to z faktu, że dzisiaj praktycznie każda osoba ma dostęp do bankowości elektronicznej. Dotpay posiada ofertę z najszerszym dostępem do przelewów internetowych. Klienci znajdą tutaj w pełni automatyczne szybkie transfery PayByLink oraz półautomatyczne e-przelewy. Warto podkreślić, że Dotpay spełnia wymogi działalności Agenta Rozliczeniowego oraz zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na działania w charakterze Instytucji Płatniczej, co oznacza, że ten system płatności gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa.

PayByLink
Usługa PayByLink działa na zasadzie pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Zaletą tej metody jest to, że usunięto uciążliwą konieczność ręcznego wypełniania formularza. Narażało to klienta na niebezpieczeństwa takie jak pomyłki czy cyberoszustwa. Używając tradycyjnego przelewu, dane użytkownika mogą zostać podmienione za pomocą złośliwego oprogramowania tak, że wysyłane środki finansowe trafiają na konto oszusta. W metodzie PayByLink w trakcie finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu wypełniane są automatycznie, a ich edycja jest niemożliwa. Sprawia to, że jakakolwiek pomyłka jest niemożliwa a klient jest bezpieczny. Co więcej, sama realizacja płatności trwa zaledwie kilkanaście sekund. Warto dodać, że w Dotpay można dokonać transakcji tym kanałem aż z 28 przelewami transferowymi.

E-przelew
Tego typu rozwiązanie zostało stworzone specjalnie dla klientów tych banków, które w tym momencie nie posiadają w swojej ofercie funkcjonalności e-transferu. W ten sposób użytkownicy otrzymują możliwość skorzystania z równie szybkiej i bezpiecznej metody płatności co PayByLink. Wygląda to tak, że po wybraniu e-przelewu jako płatności za towar bądź usługę, należy kliknąć ikonę banku, zalogować się na konto i zatwierdzić transakcję. Tutaj również potrzebne informacje wypełniane są automatycznie, a dane Dotpay zastosowało szereg autorskich i innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają łatwą realizację przelewów posiadaczom kont w następujących bankach: ING, Millennium, Credit Agricole, Bank BGŻ, BNP Paribas, Volkswagen Bank direct.